Bitcoin (BTC) to POWER, a nie Investment Avenue.

Mehak Punjabi Mehak Punjabi Wyślij e-mail4 godziny temu 1 minuta temu czytaj

Bitcoin (BTC) Aktualności
Cena Bitcoin zyskuje przewagę, gdy uwalnia się z konsolidacji poniżej 9,3 tys. dolarów i handluje około 9,5 tys. dolarów, w czasie prasy po osiągnięciu miesięcznego haju na poziomie 9,55 tys. dolarów. Bitcoin Evolution, na wykresie intraday, zachowuje pełne wsparcie z dziennych średnich kroczących.

Techniczne są bycze niż kiedykolwiek, a popyt jest dobrze odzwierciedlony przez RSI, który wynosi 67,16 z ostrym spadkiem w kierunku wykupionego regionu. Jednak pytanie, które się pojawia, brzmi: Czy Bitcoin był przeznaczony tylko na 9,5 tys. dolarów?

Bitcoin News

Oczywiście, że nie! BTC breakout najprawdopodobniej przyniesie pozytywne odczucia po miesiącach handlu z boku. Właśnie wtedy, gdy rynek altcoinów pompował z zauważalną wysokością, cena Bitcoinów kumulowała się około 9,2 tys. dolarów i 9,3 tys. dolarów przy ścisłym wsparciu w wysokości 9 tys. dolarów i 8,8 tys. dolarów. Bitcoiners i inwestorów krypto nigdy nie zawiedzie wiary w Bitcoin, niezależnie od jego dynamiki cen w tym momencie. Dostosowując się do tego, wielu inwestorów wziąłby ten okres konsolidacji jako okazję do długiego i HODL.

#Bitcoin miał cię uwolnić od banków.

Wielu z was mówiło, że banki znikną, a #Bitcoin zajmie ich miejsce. Przez lata marudziłem, że tak nie jest.

Dzisiaj skaczecie z radości, bo banki będą mogły przyjąć #Bitcoin’a.

To ma sens.

Lata temu, kiedy Bitcoin robił swoje miejsce pośród tradycyjnego systemu bankowego, który istniał od lat, lojaliści i analitycy rynkowi uważali, że jest wolny od banków i ich zobowiązań.

Banki jednak nadal istnieją, ale sytuacja jest taka, że dziś banki akceptują Bitcoina. Cóż, współistnienie obu jest niczym innym jak wzrostem Bitcoinu, podczas gdy banki robią to, co robiły pierwotnie.

Przez najdłuższy czas, Cash i Fiat byli liderami, którzy ostatecznie popychali banki do robienia tego, co robią nawet dzisiaj. Ale ta pandemia dała okazję do zastanowienia się nad sposobami wyjścia poza transakcje gotówkowe i co najwyżej popchnięcia cyfryzacji. Cóż może być lepszego niż przyjęcie cyfrowych żetonów i inteligentnych kryptonimów opartych na umowach?

Dzięki temu sens istnienia banku nawet dziś jest uproszczony, ponieważ Bitcoin i kryptoidy są teraz akceptowane i używane na całym świecie. Czy to jest rozwój banków czy Bitcoinów i kryptosów? Cóż, odpowiedź na to pytanie jest jasna; nie jesteśmy daleko od posiadania „wolności finansowej“, a Bitcoin popiera tę wolność, ponieważ prowadzimy banki na naszych warunkach i zgodnie z naszymi wymogami finansowymi.

Byłoby to niedopowiedzeniem, że nie wspominam, iż Bitcoin pozwala ci być twoim własnym bankiem. Bitcoin daje wybór i korzystną opcję, aby przyjąć swój standard alternatywy niezależnie od tego, do którego kraju należysz, interesy instytucji finansowej, jak teraz w ciągu ostatnich dziesięciu lat ewoluował wyjątkowo.